בניית אתרים

השירותים שלנו – מסלול ההמראה שלך

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בעולם השיווק

חסרה כאן שאלה? צרו קשר ונוסיף אותה כאן בשמחה.

ניתן לכנות קידום אתרים מקומי כתהליך אופטימיזציה לאתר שלך בעזרת מילות מפתח מקומיות שמושכות יותר לקוחות לאתר שלך מחיפושים מקומיים. זו אומנות הטיפוח של הפרופיל המקוון שלך, כך לקוחות יוכלו למצוא את העסק שלך בחיפושים נוספים הרלוונטיים לעסק שלך בגוגל.

בעוד שתרגילי קידום אתרים מסורתיים מתמקדים באופטימיזציה של נראות האתר שלך בקנה מידה לאומי או עולמי, נוהלי קידום אתרים מקומיים פשוט מתמקדים באופטימיזציה של נראות האתר שלך בשטח חיפוש מקומי במיוחד ומאפשרים לך ליצור קשר עם אנשים מקומיים.

על פי מחקרים, כל עבודה של קידום אתרים יכולה להימשך איפשהו סביב 3-6 חודשים כדי להציג תוצאות יעילות, בין אם זה קידום אתרים מקומי או שיטות קידום אתרים מסורתיות.

הנוסחה פשוטה. קידום אתרים מקומי מאפשר לעסקים לקדם את המוצרים והשירותים שלהם בשוק האינטרנטי המקומי. מנועי חיפוש אוספים מידע על עסקים על ידי זיהוי אותות בחיפושים מקומיים, עמודי פרופיל חברתי, תוכן מקומי וציטוטים ואז מספקים מידע רלוונטי ללקוחות המחפשים שירותים ומוצרים דומים באופן מקומי.

GMB מייצג את Google לעסק שלי. התהליך שבאמצעותו מותאם רישום ה- GMB שלך כדי שהוא יופיע בחבילה השלושה הראשונה של רישומי העסקים של Google במילות מפתח רלוונטיות נקרא אופטימיזציה של Google Map או GMB.

בכל פעם שמישהו מחפש שירות רלוונטי בחיפוש Google, רשימת רישומי עסקים מופיעה בחבילה של 3 ממש מתחת למודעות בתשלום המוצגות בגוגל. זה מה שאנחנו מכנים 3-pack מקומי ב- GMB.

עסק מקומי דורש נוכחות מקומית הנשארת בראש תוצאות החיפוש המקומיות. אמנם, 80% מהשאילתות שחיפשו אנשים ברחבי העולם הן בגוגל, ולכן חשוב לבצע אופטימיזציה של העסק שלך ברישומי GMB. כמה מהיתרונות הגדולים של הכרת העסק שלך ב- GMB הם: 1. נראות מותג משופרת ללקוחות 2. הגעה עסקית אורגנית קלה ומהירה יותר 3. חשיפה עסקית טובה יותר בעולם המקוון 4. מבקרים ולקוחות מוגברים באתר
למרות ש -80% משאלות החיפוש המקומיות מתבצעות בגוגל, ישנם מנועי חיפוש רלוונטים בהן ניתן לבצע אופטימיזציה של העסק שלך.
SEO הוא קיצור של אופטימיזציה למנועי חיפוש. זהו התהליך המפורט של אופטימיזציה של אתרים עם מילות המפתח הנכונות שמבטיח שאתר שלך מתחיל להופיע בחיפושים רלוונטיים בחלק העליון של תוצאות החיפוש של גוגל עבור מילות המפתח הנכונות. ישנן מספר אסטרטגיות בהן משתמש סוכן שיווק SEO כדי להבטיח שהאתר שלך מקבל תנועה ללא תשלום. מבחינת העסקים הקטנים, כאן נמצאת התחרות האמיתית, וסוכנות שיווק איתנה לקידום אתרים לעולם לא תרתע מביצוע פעילויות קידום אתרים עבורם.

וורדפרס היא תוכנה קלה לשימוש. גם אם אין לך שום ידע מוקדם בקידוד ובמסגרות, אתה עדיין יכול להשיג אתר יוצא דופן ולנהל אותו מהקצה האחורי של לוח המחוונים שלך. חלק מהיתרונות של השימוש בוורדפרס הם:

1. קלות נגישות

2. ניווט מהיר

3. מגוון נושאים ותוספים

4. אין עריכת HTML 

5. השג שליטה מרבית

6. בלוג שנבנה מראש למאמרים

בדרך כלל, אנו לוקחים כמעט שבועיים עד 4 שבועות ליצור אתר ללקוחותינו, שם הם מספקים לנו את כל הפרטים הדרושים כדי לעלות לחזית הדיגיטלית שלהם. אם ללקוחותינו יש דרישות ספציפיות, בהתאם לתקציב ולזמן שלהם, התקופה יכולה להאריך עד חודש או חודשיים.

אנו לא רק יוצרים אתרי וורדפרס המותאמים לניידים, אלא גם מוודאים שהם מותאמים אישית לדרישותיך המדויקות. בעת עיצוב דפי האתר שלך ידידותיים לנייד, אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לפרטי עיצוב ופיתוח. אנו שואפים ליצור אתר מדהים עבורך.

חד משמעית כן,פרסום בגוגל עשויה לא רק לעבוד עבור העסק שלך אלא להגדיל את הרווחיות שלך פי 10. גוגל אדוורד מייעל את הקישורים לדפי הנחיתה שלך על מילות מפתח ממוקדות, הנפוצות ביותר על ידי אנשים המחפשים לקנות מוצרים / שירותים עם כרטיס האשראי שלהם ביד. הם מחפשים בשקיקה את החברה המתאימה וכאשר המודעה שלך מופיעה בחיפושים המובילים בגוגל, סיכויי ההצלחה שלך ברורים מאוד.

החברה הנכונה תישאר לצדך כדי לספק לך תוצאות איכותיות על ידי אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך, ניתוח ומדידה של סטטיסטיקה של מודעות, הבנה מה יעבוד הכי טוב עבור העסק שלך ויצירת אסטרטגיה מתגמלת ביותר שתזניק את שולי הרווח שלך בהדרגה חודש אחר חודש. . האם החברה שאתה עומד להעסיק עבור העסק הדיגיטלי שלך היא חברת PPC הנכונה? שוחח עם המומחים שלהם, ואם הם מביעים ומראים את נכונותם לספק את כל האמור לעיל, שכר אותם!

בניית אתרים, בניית אתרי וויקס

בניית אתרי וויקס

אנחנו הוספנו את בניית אתרי וויקס לארגז הכלים של המעצבים שלנו. כמובן שנמשיך לפתח אתרים יפים בהתאמה אישית עם פלטפורמות קוד פתוח, כמו וורדפרס וכו'. אך עם עלויות פיתוח נמוכות, זמני תצורה ממוזערים ואפליקציות משולבות לחלוטין שעובדות מייד מהקופסה, אנו שמחים להציע ללקוחותינו את אתרי הוויקס.

Technology isometric concept. Digital blocks connection with eac

בניית אתרי וורדפרס לעסקים

אתה יכול לבחור אתר לעסק שלך שמופעל בכל פלטפורמת ניהול תוכן אחרת או לקבל אתר עם עיצוב מותאם אישית. ובכל זאת, וורדפרס תמיד תהיה האופציה הטובה ביותר. וורדפרס מציעה אפשרויות התאמה אישית ואין לה דרישות תוכנה FTP. אתה מקבל תוספים נהדרים להוסיף פונקציות רבות ככל האפשר לאתר הדיגיטלי שלך.