קידום עסקים

כיצד makeitmedia מקדמת עסקים בעזרת נוכחות דיגיטלית?

קידום אתרים לעסקים

איפה מתחילים בקידום עסק בדיגיטל?

בין אם אתה מנהל חנות מקוונת ובין אם העסק שלך קיים פיזית, הצורך בעסק שלך להופיע בחיפושים מקומיים תמיד יהיה בראש סדר העדיפויות. אתה צריך חברה לקידום אתרים שיכולה לגרום לך להופיע בחיפושים מקומיים בתדירות גבוהה יותר מאשר המתחרים שלך! קידום אתרים במיקום מסויים הוא כרטיס בכיוון אחד המאפשר לקהל שלכם להגיע הרבה יותר מהר אליכם. 

אם קידום אתרים בגוגל נעשה כהלכה, קידומים ממומנים ואורגנים (לא בתשלום) יכולים לעזור לעסק שלך להופיע באזור המקומי שלך בתדירות גבוהה יותר מאשר למתחרים שלך.

יש לי אתר אבל אין גולשים, מה קרה?

אתה יכול לקבל את אחד מעיצובי האתר האסתטיים ביותר עם תוכן מהפנט כדי להמיר את המבקרים שלך, אך אם לא קיבלת אופטימיזציה טכנית, תוכל להיפרד מדירוג מנועי החיפוש שלך. ישנם מספר גורמים טכניים כגון עמוד, ארכיטקטורת אתרים ומה שלא מאפשרים לסורקים של גוגל או מנועי חיפוש אחרים להוסיף את האתר לאינדקס ולעבוד על נראות מנוע החיפוש שלך. ב- makeitmedia, מומחי הקידום אתרים שלנו בנתניה מיומנים לזהות אילו נושאים טכניים קיימים באתרכם על ידי ביצוע ביקורת SEO מעמיקה.

האם אתה מחפש לקוחות בסביבתך?
הלקוחות הטובים ביותר הם אלה שנמצאים בקרבת מקום. קידום אתרים מקומי יעיל יוודא שהאתר שלכם מביא תנועה מקוונת מהאזור והסביבה שלכם. נמאס לכם להשקיע טונות של שקלים בניהול קמפיינים של פייסבוק וגוגל? מה דעתך שתשקיע בקידום אתרים מקומי ותקבל נתח גדול של לידים מוסמכים. מומחי קידום האתרים שלנו יכולים לחסוך זמן יקר שלך ולהביא לך לקוחות מאושרים.
למה לבחור בנו - MAKEITMEDIA?

אנו נוקטים בגישה מתוחכמת בקידום אורגני בגוגל כדי לקדם אתרים. 

אנו מבצעים מחקר מעמיק של מילות מפתח ומטמיעים את שיטות העבודה הטובות ביותר בנושא קידום אתרים בכובע לבן כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. האם אתה מחפש להשיג דף אינטרנט בכיר המדורג במקום הראשון במנועי החיפוש הגדולים? אנו יכולים להפוך את האתר של העסק המקומי שלך לפורה על ידי יישום שיטות העבודה המקוונות הטובות ביותר. כל שיטות האופטימיזציה לדפי הנחיתה שלנו מבוססות אך ורק על נתונים.

מהי אופטימיזציה למנועי חיפוש?

SEO או אופטימיזציה למנועי חיפוש מביא אנשים לאתר שלך באופן אורגני. אמנם ישנם גורמים רבים שמנועי החיפוש מחפשים על מנת לדרג את האתר שלך, אך קודם כל אנו מתמודדים עם הדברים הגדולים ואז מרכיבים את התוכנית לטווח הרחוק מעבר לכך.

Technology isometric concept. Digital blocks connection with eac

בניית אתרי וורדפרס לעסקים

אתה יכול לבחור אתר לעסק שלך שמופעל בכל פלטפורמת ניהול תוכן אחרת או לקבל אתר עם עיצוב מותאם אישית. ובכל זאת, וורדפרס תמיד תהיה האופציה הטובה ביותר. וורדפרס מציעה אפשרויות התאמה אישית ואין לה דרישות תוכנה FTP. אתה מקבל תוספים נהדרים להוסיף פונקציות רבות ככל האפשר לאתר הדיגיטלי שלך.

ההליך לבניית אתרים לעסקים

שלב 1 - מסר

נסתכל ביחד על חזון החברה שלך ונבסס מסר שיגיע לקהל היעד הספציפי שלך.

שלב 2 - אבחון
בשלב הבא אנחנו נאבחן את המצב הנוכחי של העסק שלך.

אנחנו נמדוד את הנתונים של הנכסים הדיגיטליים של העסק שלך ולאחר מכן נבצע ניתוח מתחרים, ניתוח זה יעזור לנו לזהות הזדמנויות ואיומים.

שלב 3 - יישום ותוצאות
על סמך כל המידע הזה נקבע אילו ערוצים דיגיטלים לעסק שלך ויחד ניצור משפך שיווקי דיגיטלי.

זה ישמש כבסיס לכל הפעילויות השיווקיות בדיגיטל.