צמיגי אורון

בניית אתר לפנצ’ריה בנתניה

מידע על הפרויקט

מידע על הלקוח

מי הלקוח?

פנצ’ריית צמיגי אורון נמנית בין הפנצ’ריות הוותיקות במרכז הארץ עם מעל 40 שנות ניסיון וצוות מקצועי ומנוסה. כסוחרי צמיגים, בצמיגי אורון מספקים צמיגים לרכבים פרטים וצמיגים לרכבים מסחריים ממיטב המותגים בתעשייה! בנוסף, העסק מספק מגוון רחב של שירותים לרכבים למשל יישור גלגלים, תיקון פנצ’רים יישור ג’אנטים, חילוצי דרך ועוד.

מה המטרה של הלקוח?

בעל העסק המשפחתי ביקש אתר מודרני עם מראה מחוספס בדומה למקצוע. הוא נזקק לאתר חזותי שיש בו מספיק מקום לתוכן מקצועי וביטויים ממוקדים, מה שמסייע לקידום האתר במנועי חיפוש שונים. בצמיגי אורון ביקשו להציג את צוות העובדים וכישוריהם ובכך להתחבר בצורה יותר טובה ומשפחתית ללקוחותיהם. בנוסף, בעל העסק ביקש אפשרות להוסיף ולערוך קטעים ועמודים בעצמו, על מנת שיוכל לעדכן את קהל הלקוחות שלו ולהעשיר את האתר עם עוד תוכן מקצועי.

מידע על הפרויקט

הצלחה

כל עמוד באתר מתחיל בתמונה בחלק העליון, הוויזואליות הזו נותנת לנו את האופציה להתחבר אל הלקוח לפני שהוא התחיל לצלול אל תוך תוכן הדף. בדף הבית ניתן לראות מספר רב של תמונות, פיד מסונכרן של דף העסק בפייסבוק, דירוג וביקורות מגוגל ובסוף העמוד המשתמש מופנה לפוסטים עם התוכן והשירותים העיקרים של צמיגי אורון. בשילוב של קידום האתר לחשיפה רחבה ובהנגשת דרכי התקשורת עם העסק בקלות מירבית ללקוח, בעל העסק מדווח על עלייה משמעותית בכמות הפניות והלקוחות החדשים.