קצת עלינו

מי אנחנו?

אנחנו סוכנות שיווק דיגיטלי המאמינה בכוחו של עיצוב נהדר, פיתוח אתרים עוצמתיים וקמפיינים שיווקיים דיגיטליים יעילים להרכבת קמפיין דיגיטלי מנצח!

אנו מאמינים שאתה לא יכול לעשות אחד מההליכים מבלי להתייחס או לקיים אסטרטגיה המשלימה את כל האחרים: תשלום לפי קליק, קידום אורגני בכל הפלטפורמות, פיתוח אתרים, עיצוב גרפי ועוד..

אופק סופר

מייסד ומנכ"ל בפועל

אסטרטג שיווקי, יזם ויוצר נוותגים. בעל רקורד שיווקי מוכח מול יזמים, עסקים קטנים וסוכנויות.

כאן כדי לעזור לך להפיק את המרב מהתקציב שלך.

דן בלטר

שותף עסקי - ארה"ב B2B

דן בלטר הוא יזם מנוסה עם רקורד מוכח, מכירת הסטארט-אפ הראשון שלו בגיל 22. הוא מתמחה בתהליך מכירות, פיתוח עסקי ופיתוח חדשנות ארגונית.

למה הלקוחות שלנו עובדים איתנו?

הצמיחה שלכם ההצלחה שלנו

אנו נבצע אופטימיזציה של תהליך יצירת לידים שלך לתוצאות.

המטרה שלנו היא שתצמחו לרמה שתצטרכו כדי “לעזוב אותנו” ולגייס מחלקת מכירות שתעבוד בשיטות שיישמנו. אנחנו לא מפחדים מצמיחה – להיפך, זו המטרה שלנו!

אובססיה לתוצאות

הלקוחות שלנו רואים שאנחנו מחויבים לחלוטין להצלחתם ושאנחנו נעשה את מה שצריך כדי להשיג זאת. אנחנו פנאטים לגבי יצירת תוצאות מוחשיות ללקוחות שלנו, אנחנו יודעים מה אנחנו עושים ואנחנו הופכים את הלקוחות שלנו למוקדי כוח בתעשיות עולמיות.

גישה גלובלית

יש לנו גישה לאלפי לקוחות פוטנציאליים, שותפים ומשקיעים. באמצעות השיטות והכלים שלנו תוכלו להיחשף לרשת האדירה שלנו ברחבי העולם.

קצת עלינו

יש לנו משימה אחת: לעזור לעסק שלך לצמוח באמצעות שיווק דיגיטלי יעיל ומשתלם.

אנחנו מאמינים שצמיחה עסקית מתחילה בבסיס שיווקי חזק, זו הסיבה שאנחנו נעזור לך באסטרטגיה שיווקית ובבניית נוכחות ברשת. ברגע שלעסק שלך יש בסיס שיווקי טוב אנו נעזור לך לשמור עליו באמצעות שירותנו כל חודש.

בדרך הזו אתה תוכל להשקיע יותר זמן בביצוע מה שאתה אוהב, ופחות לדאוג לאיך אתה משיג לקוחות.